^ Wróć na początek

KALENDARIUM

Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodz: Marek, Jarosław, Wasyl

GOŚCIMY

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

NIEDZIELA - godz. 8.30  i  12.00
Kościół w Będkowie  - godz. 10.15
INNE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA KOŚCIELNE - w parafii trzy msze świete, w tym jedna w Będkowie

Msze święte w Pyszkowie w dni powszednie o godz.18.00 - w okresie wiosenno letnim ( od kwietnia do końca września) , natomiast w okresie jesienno zimowym (od października do końca marca) o godz. 17.00.

Biuro parafialne czynne odpowiednio w tych okresach przez pół godziny po zakończeniu wieczornej mszy świętej . W naprawdę pilnych sprawach można kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu parafii Pyszkow : 43 820 35 15.

Okazja do spowiedzi świetej codziennie - kwadrans przed mszą świętą, a w pierwsze piątki miesiąca - pół godziny przed mszą świętą.

Odwiedziny chorych z Panem Jezusem w każdą I sobotę miesiąca - od godz. 10.00, po wcześniejszym zapisaniu osobiście lub telefonicznie.